14.03.2024 Polanka nad Odrou
Minikemp dívek
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
12.03.2024 Karviná
MITAH chlapců v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
07.03.2024 Kopřivnice
Školský pohár v Kopřivnici
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
05.03.2024 Ostrava
MITAH dívek v Ostravě
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
03.03.2024 Kopřivnice
Kvalifikace desetiboje v Kopřivnici
Pořadatel: ČSH
03.03.2024 Kopřivnice
Kvalifikace desetiboje
Pořadatel: ČSH
29.02.2024 Ostrava
Školský pohár v Ostravě
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
28.02.2024 Bohumín
Přípravné utkání v Bohumíně
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
27.02.2024 Karviná
SPEK pro pivoty v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
27.02.2024 Nový Jičín
Školský pohár v NJ
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
25.02.2024 Považská Bystrica
ČSPL v Považské Bystrici
Pořadatel: ČSPL
24.02.2024 Ostrava
ČSPL v Ostravě
Pořadatel: ČSPL
20.02.2024 Rožnov pod Radhoštěm
Utkání se Zlínským krajem
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
15.02.2024 - 19.02.2024 Frýdek-Místek a Nový Jičín
Jarní prázdniny s M. Galiou
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
13.02.2024 Ostrava
MITAH dívek v Ostravě
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
08.02.2024 - 09.02.2024 Opava
Školský pohár v Opavě
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
06.02.2024 Karviná
SPEK spojek v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
06.02.2024 Karviná
SPEK v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
04.02.2024 Kopřivnice, Považská Bystrica, Gliwice
2. kolo ČSPL
Pořadatel: ČSPL
02.02.2024 Frýdek-Místek
SPEK s M. Galiou ve FM
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
30.01.2024 Ostrava
MITAH dívek v Ostravě
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
28.01.2024 Havířov
ČSPL v Havířově
Pořadatel: ČSPL
23.01.2024 Karviná
MITAH chlapců v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
21.01.2024 Polanka nad Odrou
1. kolo ČSPL mladších žáků
Pořadatel: ČSPL
21.01.2024 Bytča
1. kolo ČSPL starších žaček
Pořadatel: ČSPL
14.01.2024 Chrzanow
1. kolo ČSPL starších žáků
Pořadatel: ČSPL
21.12.2023 Polanka nad Odrou
MITAH chlapců v Polance
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
14.12.2023 Kopřivnice
Minikemp pro ml. žáky v Novém Jičíně
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
12.12.2023 Ostrava
MITAH dívek v Ostravě
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
10.12.2023 Nový Jičín a Polanka
Kvalifikace desetiboje
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
07.12.2023 Polanka nad Odrou
Seminář trenérů v Polance
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
05.12.2023 Karviná
SPEK v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
28.11.2023 Karviná
MITAH v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
25.11.2023 - 26.11.2023 Nový Jičín
Kvalifikace Žákovské ligy chlapců
Pořadatel: ČSH
21.11.2023 Nový Jičín
MITAH dívek v Novém Jičíně
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
17.11.2023 Nový Jičín
SPEK s M. Galiou v NJ
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
17.11.2023 - 19.11.2023 Hrabůvka, Karviná
Kvalifikace Žákovské ligy dívek
Pořadatel: ČSH
15.11.2023 Polanka nad Odrou
Minikemp v Polance
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
14.11.2023 Karviná
SPEK pro pivoty v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
05.11.2023 Polanka nad Odrou
Kreditní seminář trenérů
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
31.10.2023 Paskov
MITAH dívek v Paskově
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
31.10.2023 Ostrava
Minikemp pro ml. žačky v Ostravě
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
24.10.2023 Polanka nad Odrou
Krajská konference MSKSH v Polance
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
24.10.2023 Karviná
SPEK v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
17.10.2023 Karviná
Krajský tým chlapců v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
10.10.2023 Ostrava
Krajský tým dívek v Ostravě
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
28.09.2023 Paskov, Havířov, Karviná, Frýdek-Místek
Kvalifikace ČSPL
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
29.08.2023 Frýdek-Místek
Seminář ve Frýdku-Místku
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
25.08.2023 - 27.08.2023 Maďarsko
Handball V4 CUP v Maďarsku
Pořadatel: NEKA
04.08.2023 Ostrava
Beach Handball minikemp
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
19.06.2023 - 20.06.2023 Bohumín a Polanka
Soustředění týmů MSKSH
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
13.06.2023 Paskov
Minikemp ml. žaček v Paskově
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
13.06.2023 Ostrava
MITAH dívek v Ostravě
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
07.06.2023 Karviná
Minikemp v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
02.06.2023 Karviná
Finále desetiboje ml. žáků
Pořadatel: ČSH
01.06.2023 Ostrava
Festival házené
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené a OSU
23.05.2023 Karviná
MITAH chlapců v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
17.05.2023 Ostrava
MITAH dívek v Ostravě
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
12.05.2023 Nový Jičín
Minikemp v Novém Jičíně
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
10.05.2023 Frýdek-Místek
Minikempy ve Frýdku-Místku
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
09.05.2023 Ostrava
Minikemp v Ostravě
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
01.05.2023 Polanka nad Odrou
Kreditní seminář trenérů
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
28.04.2023 Bohumín
MITAH dívek v Bohumíně
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
30.03.2023 Rožnov pod Radhoštěm
Moravskoslezský vs. Zlínský kraj
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
30.03.2023 Polanka nad Odrou
Workshop pro trenéry a představitele klubů v Polance
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
29.03.2023 Frýdek-Místek
Minikemp ve Frýdku-Místku
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
21.03.2023 Ostrava
Minikemp pro mladší žačky
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
21.03.2023 Karviná
MITAH chlapců v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
21.03.2023 Polanka nad Odrou
Krajský dívčí mini turnaj v Polance
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
05.03.2023 Karviná
ČSPL mladších žáků
Pořadatel: Karviná
04.03.2023 Ruda Slaska
ČSPL mladších žaček
Pořadatel: Ruda Slaska
28.02.2023 Kopřivnice
MSKSH vs. ZLKSH
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
21.02.2023 Ostrava
Minikemp mladších žaček – zrušeno
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
21.02.2023 Karviná
Minikemp mladších žáků
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
18.02.2023 Polanka nad Odrou
Regionální kvalifikace desetiboje – mladší žačky
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
18.02.2023 Žilina
3. kolo ČSPL starších žaček
Pořadatel: Žilina
15.02.2023 Ostrava
MITAH dívek v Ostravě
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
13.02.2023 - 13.02.2023 Nový Jičín
Specializovaný kemp s Martinem Galiou
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
11.02.2023 - 12.02.2023 Považská Bystrica, Partizánské, Žilina
Naše týmy na Slovensku
Pořadatel: ČSL a ČSPL
06.02.2023 Frýdek-Místek
MITAH chlapců ve FM
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
06.02.2023 Frýdek-Místek, Nový Jičín
Minikempy s Martinem Galiou
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
05.02.2023 Paskov
Seminář trenérů v Paskově
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
31.01.2023 Frýdek-Místek
Minikemp ve FM
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
29.01.2023 Paskov
Minikemp s Martinem Galiou
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
28.01.2023 Polanka nad Odrou
2. kolo ČSL starších žáků v Polance
Pořadatel: ZKSH ve spolupráci s MSKSH
25.01.2023 - 28.01.2023 Nymburk
Kemp HN v Nymburce
Pořadatel: ČSH
21.01.2023 Ruda Śląska
ČSPL starších žaček
Pořadatel: SPR Grunwald Ruda Śląska
15.01.2023 Havířov
ČSPL v Havířově
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
08.01.2023 Polanka nad Odrou
Vzdělávací akce – licence rozhodčích D
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
08.01.2023 Karviná
Kreditní seminář trenérů v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
18.12.2022 Kopřivnice
1. kolo ČS ligy v Kopřivnici
Pořadatel: KH Kopřivnice
16.12.2022 - 18.12.2022 Bohumín
Turnaj dorostenek v Bohumíně
Pořadatel: 1. SC Bohumín 98
13.12.2022 Karviná
MITAH chlapců v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
13.12.2022 Ostrava
MITAH dívek v Ostravě
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
12.12.2022 Karviná
Minikemp pro mladší žáky v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
10.12.2022 - 11.12.2022 Polanka, Kopřivnice
Kvalifikace MSKSH Házenkářského desetiboje mladšího žactva
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
29.11.2022 Frýdek-Místek
Minikemp mladších žáků ve Frýdku-Místku
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
23.11.2022 Bohumín
Přátelský zápas
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
22.11.2022 Ostrava
Minikemp mladších žaček
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
22.11.2022 Nový Jičín
Minikemp mladších žáků
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
17.11.2022 - 17.11.2022 Polanka nad Odrou
Seminář trenérů v Polance
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
01.11.2022 Karviná
MITAH dívek v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
25.10.2022 - 25.10.2022 Karviná
MITAH chlapců v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
11.10.2022 - 11.10.2022 Ostrava
MITAH dívek v Ostravě
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
04.10.2022 Kopřivnice
MITAH chlapců v Kopřivnici
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
01.10.2022 Ostrava
BILLA Wannado Festival Tour, 1.10., Ostrava
Pořadatel: BILLA Wannado Festival Tour
28.09.2022 Havířov, Bohumín, Nový Jičín, Karviná
Kvalifikační turnaje ČSPL – 28.9.
Pořadatel: ČSPL
20.09.2022 Nový Jičín
MITAH dívek v Novém Jičíně
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
13.09.2022 Karviná
MITAH chlapců v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
10.09.2022 - 11.09.2022 Ostrava
BAMBIFEST
Pořadatel: BAMBIFEST
22.08.2022 - 26.08.2022 Polanka nad Odrou
Příměstský tábor v Polance
Pořadatel: TJ Sokol Polanka nad Odrou
22.08.2022 - 26.08.2022 Paskov
Příměstský tábor v Paskově
Pořadatel: Házená Paskov
22.08.2022 - 26.08.2022 Bohumín
Příměstský tábor v Bohumíně
Pořadatel: 1. SC Bohumín 98
08.08.2022 - 12.08.2022 Třinec
Příměstský tábor v Třinci
Pořadatel: TJ TŽ Třinec
06.08.2022 Paskov
Sportovní odpoledne v Paskově
Pořadatel: Házená Paskov
25.07.2022 - 29.07.2022 Frýdek-Místek
Příměstský tábor ve Frýdku-Místku
Pořadatel: Pepino SKP Frýdek-Místek
11.07.2022 - 15.07.2022 Bohumín
Příměstský tábor v Bohumíně
Pořadatel: 1.SC Bohumín
26.06.2022 - 01.07.2022 Olomoucký kraj
Letní olympiáda dětí a mládeže
Pořadatel: Olomoucký kraj a Český olympijský výbor
22.06.2022 Frýdek-Místek
MITAH chlapců ve Frýdku-Místku
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
21.06.2022 - 22.06.2022 Bohumín
Soustředění pro výběrová družstva
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
14.06.2022 Karviná
MITAH dívek v Karviné
Pořadatel: Moravskoslezský krajský svaz házené
10.06.2022 - 12.06.2022 Polanka nad Odrou
Polanka Cup
Pořadatel: Polanka nad Odrou
07.06.2022 Karviná