Akce a turnaje

Kvalifikace Žákovské ligy chlapců

O víkendu 25. a 26. listopadu proběhnou kvalifikační turnaje o postup do Žákovské ligu chlapců. V akci budou chlapci z Karviné, Kopřivnice, Polanky, Ostravy a Nového Jičína. Ten svou skupinu odehraje doma.

číst více

MITAH v Karviné

V úterý 28. listopadu se uskuteční další setkání širší nominace chlapců MSKSH v kategorii starších žaků ročníku 2009 (2010). Akce proběhne od 16:30 do 18 hodin v Karviné.

číst více

Seminář trenérů v Polance

V informačním systému, v sekci vzdělávací akce, byl zveřejněn seminář trenérů, který se uskuteční ve čtvrtek 7. prosince ve sportovní hale v Polance nad Odrou. Tématem je silově kondiční příprava a rozvoj rychlostně silových průpravných a herních cvičení v kategorii...

číst více

MITAH dívek v Novém Jičíně

V úterý 21.listopadu se uskuteční další setkání širší nominace dívek MSKSH  v kategorii starších žaček ročníku 2009 (2010) v Novém Jičíně. Setkání proběhne ve sportovní hale ABC Nový Jičín, od 17 do 18:30 hodin.

číst více

Kvalifikace Žákovské ligy dívek

Od pátku 17. do neděle 19. listopadu se budou hrát kvalifikační skupiny o postup do Žákovské ligy. Jedna ze skupin se odehraje v sobotu v Hrabůvce, kde budou kromě domácího týmu startovat taky Kunovice, Žeravice, Měnín a Bohumín. Další skupina se bude hrát v neděli v...

číst více

Minikemp v Polance

Ve středu 15. listopadu proběhne v Polance nad Odrou minikemp pro mladší žactvo. Zúčastní se ho Polanka, Hlučín, Ostrava a Krmelín.

číst více

SPEK s M. Galiou v NJ

V pátek 17. listopadu se uskuteční brankářský SPEK pro starší žáky s Martinem Galiou. Akce proběhne od 9:30 do 12 hodin v Novém Jičíně. Kapacita je omezena.

číst více

SPEK pro pivoty v Karviné

V úterý 14. listopadu proběhne specializovaný kemp (SPEK) pro pivoty v kategorii starších žaček a žáků z širší nominace pro výběr ročníku 2009. Akce se uskuteční od 16:30 do 18 hodin ve sportovní hale v Karviné.

číst více

Kvalifikace desetiboje

Krajské kvalifikace Házenkářského desetiboje mladších žaček a žáků proběhnou v neděli 10.12. Mladí žačky budou hrát v Novém Jičíně, mladší žáci v Polance.

číst více

Minikemp pro ml. žačky v Ostravě

V úterý 31. října se uskuteční první minikemp pro mladší žačky pod vedením trenérky Petry Vavříkové. Akce proběhne ve sportovní hale SŠ Dopravní, ulice Moravská v Ostravě, od 16 do 19 hodin.

číst více

MITAH dívek v Paskově

V úterý 31.října se uskuteční další setkání širší nominace dívek MSKSH  v kategorii starších žaček (ročník 2009) v Paskově. Akce proběhne od 17 do 18:30 hod.

číst více

Kreditní seminář trenérů

V informačním systému v sekci vzdělávací akce byl zveřejněn seminář pro trenéry, který se uskuteční v neděli 5. listopadu ve sportovní hale v Polance nad Odrou. Seminář je určen pro trenéry minižáků a žákovských kategorií. Za absolvování budou uděleny dva...

číst více

SPEK v Karviné

V úterý 24. října proběhne specializovaný kemp (SPEK) pro křídla v kategorii starších žaček a žáků z širší nominace pro výběr ročníku 2009. Akce proběhne od 16:30 do 18 hodin ve sportovní hale v Karviné pod vedením trenéra Jana Sobola.

číst více

Krajský tým chlapců v Karviné

V úterý 17.10. proběhne ve sportovní hale v Karviné první setkání širší nominace hráčů pro výběrové družstvo MSKSH v kategorii starších žáků - ročník 2009. V 15:30 startují brankáři, v 16 hodin se přidají i ostatní.

číst více

Krajský tým dívek v Ostravě

V úterý 10. října, ve sportovní hale Moravská v Ostravě, proběhne od 17:30 do 19 hodin první setkání širší nominace hráček pro výběrové družstvo MSKSH v kategorii starších žaček (ročník 2009).

číst více

Kvalifikace ČSPL

Kvalifikační turnaje do nového ročníku ČSPL proběhnou 28.9. Hrát se bude v Paskově, Havířově, Karviné a Frýdku-Místku.

číst více

Seminář ve Frýdku-Místku

V úterý 29. srpna (od 17 do 20:30) proběhne ve Frýdku-Místku kreditní seminář trenérů na téma otevřené obranné systémy v kategorii žactva a útočné kombinace proti nim. Lektorem je Rastislav Trtík.

číst více

Beach Handball minikemp

V pátek 4. srpna, od 13 do 17 hodin, proběhne na venkovním hřišti sportovního areálu City Campusu Ostravské univerzity Beach Handball minikemp, který bude určený pro kategorie mladšího a staršího žactva.

číst více

Soustředění týmů MSKSH

Ve dnech 19. a 20.6. proběhne minisoustředění pro výběry MSKSH v kategorii starších žaček a žáků. Bude se jednat o přípravu na Turnaj výběru krajů. Výběr dívek se potká v Bohumíně a výběr chlapců v Polance.

číst více

Minikemp ml. žaček v Paskově

Poslední letošní minikemp mladších žaček se uskuteční v úterý 13. června v hale v Paskově od 16:00 do 18:30. Náplní kempu budou pohybové hry, koordinační cvičení, základy silově kondičního tréninku dětí a zábavné soutěžní hry.

číst více

Finále desetiboje ml. žáků

Šest nejlepší týmů z celé republiky se o víkendu sjede v Karviné na finálové turnaji Házenkářského desetiboje v kategorii mladšího žactva. Své herní dovednosti, sílu a rychlost si hráči otestují na třídenním turnaji, který se uskuteční ve sportovní hale STaRS. Kromě...

číst více
Tvorba webových stránek: Webklient