Akce a turnaje

Krajský tým dívek v Ostravě

Ve středu 15. května se potká výběrové družstvo Moravskoslezského kraje starších žaček. Setkání proběhne v rámci přípravného utkání s mladším dorostem Poruby. Místem konání srazu je SH Sareza, akce proběhne od 17:45 do 19:30.

číst více

Miniturnaj dívčích krajských týmů

Výběrové družstvo starších žaček MSKSH se ve středu 8.5. účastní přípravného miniturnaje výběrů krajů. Hrát se bude ve sportovní hale Měnín, na turnaji se představí také výběrové týmy Vysočiny a Jihomoravského kraje.

číst více

Školení trenérů v Polance – Licence C

Moravskoslezský krajský svaz házené bude v červnu pořádat v Polance nad Odrou školení trenérů Licence C. První blok proběhne v termínu 7.6. až 9.6, druhý blok je na programu v termínu 21.6. až 23.6. Závěrečné zkoušky proběhnou dle domluvy v týdnu od 24. června....

číst více

MITAH chlapců v Polance

Ve středu 8. května proběhne další setkání výběrového družstva chlapců. Konat se bude v Polance nad Odrou, v rámci semináře trenérů. Sraz je v 8:15, začátek v 9 hodin a ukončení je naplánováno na 12 hodin.

číst více

SPEK s M. Galiou v Polance

Ve středu 1. května se v Polance nad Odrou uskuteční specializovaný kemp pro brankáře a brankářky v kategorii staršího žactva pod vedením Martina Galii.

číst více

MITAH dívek v Polance

Ve středu 1. května se v Polance nad Odrou uskuteční další setkání výběrového družstva dívek ročník 2009 a 2010. Akce proběhne od 10 do 12:30.

číst více

MITAH chlapců v Karviné

V úterý 30. dubna se uskuteční setkání výběrového družstva chlapců MSKSH v Karviné. V 16 hodin začnou brankáři s Martinem Galiou, v 16:30 hráči.

číst více

SPEK v Karviné

V úterý 23. dubna proběhne ve sportovní hale HCB Karviná specializovaný kemp pro spojky a brankáře z širší nominace výběru MSKSH, kategorie staršího žactvo. Brankáři pod vedením Martina Galii začnou v 16 hodin, hráči a hráčky pod vedením Rastislava Trtíka...

číst více

Miniturnaj starších žaček v Polance

Ve čtvrtek 18. dubna proběhne v Polance nad Odrou přípravný miniturnaj starších žaček. Zúčastní se ho výběrový tým Moravskoslezského a Jihomoravského kraje, třetím do party je slovenská Bytča.

číst více

MITAH dívek v Ostravě

V úterý 16. dubna se uskuteční další setkání užší nominace výběrového družstva dívek ve sportovní hale v Ostravě, Moravská 2/964. Akce proběhne od 17:30 do 19 hodin.

číst více

Miniturnaj krajů v Polance

Ve čtvrtek 4. dubna proběhne v Polance nad Odrou chlapecký miniturnaj tří výběrových družstev. Kromě Moravskoslezského kraje se jej zúčastní také týmy Jihomoravského kraje a Vysočiny.

číst více

SPEK pro brankáře a křídla v Karviné

V úterý 26. března se ve sportovní hale HCB Karviná uskuteční specializovaný kemp pro křída a brankáře z širší nominace výběru MSKSH, pro kategorii staršího žactva. Brankáři začnou pod vedením Martina Galii od 16 hodin, hráči a hráčky pod vedením Jana Sobola v...

číst více

MITAH dívek v Ostravě

V úterý 19. března se uskuteční další setkání širší nominace výběrového družstva dívek ve sportovní hale v Ostravě, Moravská 2/964. Akce proběhne od 16 do 17:30.

číst více

Minikemp dívek

Ve čtvrtek 14. března proběhne v Polance minikemp pro širší nominaci výběru dívek MSKSH. Součástí bude i přípravný zápas proti Zlínskému kraji.

číst více

Kvalifikace desetiboje

V neděli 3. března proběhne v Kopřivnici regionální kvalifikace Házenkářského desetiboje mladších žáků. Kromě domácích budou hrát taky Polanka, Zlín a Holešov.

číst více

MITAH dívek v Ostravě

V úterý 5. března se uskuteční setkání širší nominace výběrového družstva dívek Moravskoslezského kraje. Akce proběhne ve ve sportovní hale v Ostravě, Moravská 2/964, od 16 do 17:30.

číst více
Tvorba webových stránek: Webklient