Akce a turnaje

Seminář trenérů v Paskově

V neděli 5. února proběhne v Paskově kreditní seminář trenérů. Prezentace proběhne v 8:45, začátek semináře je v 9 hodin. Místo konání: SH ZŠ Paskov, Kirilovova 330. Seminář bude probíhat formou vlastního prožitku a zkušeností.

číst více

Minikempy s Martinem Galiou

V období jarních prázdnin proběhnou dva specializované minikempy s Martinem Galiou, které budou určeny pro brankáře mladšího a staršího žactva. První z nich je naplánován na 6.2. (SH Frýdek Místek, 11-14:30 hod.), druhý proběhne 13.2. (SH ABC Nový Jičín, 11-14:00...

číst více

MITAH chlapců ve FM

První setkání krajského výběrového družstva chlapců v roce 2023 se uskuteční v pondělí 6. února ve sportovní hale ve Frýdku Místku. Začínat se bude ve 15:30, akce potrvá do 17 hodin.

číst více

Minikemp ve FM

V úterý 31. ledna proběhne ve Frýdku-Místku minikemp pro mladší žactvo ročníku 2010, akce začíná v 15:30 a potrvá do 17 hodin.

číst více

2. kolo ČSL starších žáků v Polance

V sobotu 28. ledna proběhne druhé kolo ČSL, jehož pořadatelem je ZKSH ve spolupráci s MSKSH. Hrát se bude v Polance nad Odrou. Na turnaji se představí Polanka, Kopřivnice, Zlín, Považská Bystica a Kúpele Bojnice.

číst více

Minikemp s Martinem Galiou

V neděli 29. ledna se uskuteční ve sportovní hale v Paskově (ZŠ Paskov, Kirilovova 330) od 9 do 15 hodin minikemp pro brankáře s Martinem Galiou. Je určen pro brankáře a brankářky mladšího a staršího žactva ročníků 2011 - 2010 a 2009 - 2008.

číst více

ČSPL v Havířově

V neděli 15. ledna se ve Sportovní hale Žákovská v Havířově odehraje první kolo ČSPL mladších žaček. Pořadatelem turnaje je Sokol Hrabůvka, akce se zúčastní taky Sokol Karviná, Swietochlowice, Ruda Slaska, Partizánské a Martin.

číst více

Kreditní seminář trenérů v Karviné

V IS v sekci vzdělávací akce byl zveřejněn kreditní seminář trenérů. Proběhne v neděli 8. ledna v Karviné. Akce se bude konat od 13:30 do 19 hodin, cena je 350 korun, uděleny budou tři kredity.

číst více

1. kolo ČS ligy v Kopřivnici

V neděli 18. prosince se uskuteční 1.kolo soutěže Československé ligy v kategorii staršího žactva. Pořadatelem je Kopřivnice, kromě které se turnaje zúčastní také Polanka, Zlín, Považská Bystrica a Kúpele Bojnice.

číst více

MITAH dívek v Ostravě

V úterý 13. prosince proběhne MITAH pro výběrové družstvo starších žáček, konat se bude v SH Moravská Ostrava od 17:30 hodin.

číst více

MITAH chlapců v Karviné

V úterý 13.12 proběhne další setkání výběrového družstva starších žáků MSKSH ve sportovní hale STARS v Karviné. Společný trénink proběhne od 16:00 do 17:30.

číst více

Minikemp mladších žáků ve Frýdku-Místku

V úterý 29. listopadu se uskuteční první setkání širší nominace hráčů ročníku 2010, které proběhne od 15:30 do 17 hodin ve Frýdku-Místku. Pod vedením trenéra TCM Petra Mazura se potkají hráči ročníku Frýdku Místku, Krmelína, Klimkovic a...

číst více

Minikemp mladších žáků

V úterý 22.11. se v Novém Jičíně uskuteční minikemp pro kategorii mladších žáků pod vedením Jaroslava Petřeka. Účastnit se ho budou hráči Kopřivnice a Nového Jičína.

číst více

Minikemp mladších žaček

V úterý 22.11., od 16 do 19 hodin, se uskuteční minikemp pro kategorii mladších žaček pod vedením Petry Vavříkové na hale Moravská Ostrava. Své dovednosti si přijdou vyzkoušet hráčky z Třince, Paskova, Poruby a Bohumína.

číst více

Přátelský zápas

Ve středu 23.11. proběhne přátelské utkání mladších dorostenek a výběrového družstva MSKSH dívek. Bude se hrát v Bohumíně, od 17:30, pod vedením trenérů Jaroslava Kalouse a Radka Jurči.

číst více
Tvorba webových stránek: Webklient