Akce a turnaje

Festival házené

Ve čtvrtek 1. června proběhne první ročník Festivalu házené. Akci, která je určená pro ostravské základní školy, pořádá Moravskoslezský krajský svaz házené ve spolupráci s Ostravskou Univerzitou.

číst více

Kreditní seminář trenérů

V IS v sekci vzdělávací akce byl zveřejněn kreditní seminář trenérů, který byl ohodnocen třemi kredity. Proběhne v pondělí 1. května v Polance nad Odrou.

číst více

Moravskoslezský vs. Zlínský kraj

Ve čtvrtek 30. března se uskuteční další přátelské utkání chlapeckých výběrů Moravskoslezského a Zlínského kraje. Hrát se bude od 15:45 do 17:45 ve sportovní hale v Rožnově. 

číst více

MITAH chlapců v Karviné

V úterý 21. března proběhne v Karviné další setkání výběrového družstva chlapců. Od 15:30 se budou připravovat brankáři s Martinem Galiou, od 16 hodin hráči pod vedením trenérů krajského výběru.

číst více

Minikemp pro mladší žačky

V úterý 21.3. proběhne od 16 do 19 hodin další minikemp pro mladší žačky (ročník 2020 a 2011) pod vedením trenérky Petry Vavříkové. Akce proběhne v Hale SŠTD Moravská, ul. 964/2.

číst více

MSKSH vs. ZLKSH

V úterý 28. února se v Kopřivnici odehraje přátelské utkání krajských týmů starších žáků mezi výběry MSKSH a ZLKSH. Setkání je naplánováno od 17 do 18:45 hodin.

číst více

MITAH dívek v Ostravě

Ve středu 15. února proběhne první setkání výběrového družstva dívek MSKSH, tentokrát na Sareze v Ostravě. Začíná se v 16:30.

číst více
Tvorba webových stránek: Webklient