Školení trenérů v Polance

Moravskoslezský krajský svaz házené bude v červnu pořádat v Polance nad Odrou školení trenérů Licence C. První blok proběhne v termínu 7.6. až 9.6, druhý blok je na programu v termínu 21.6. až 23.6. Závěrečné zkoušky proběhnou dle domluvy v týdnu od 24. června....

MITAH v Polance

Ve středu 8. května proběhne další setkání výběrového družstva chlapců. Konat se bude v Polance nad Odrou, v rámci semináře trenérů. Sraz je v 8:15, začátek v 9 hodin a ukončení je naplánováno na 12 hodin.

SPEK s Martinem Galiou

Ve středu 1. května se v Polance nad Odrou uskuteční specializovaný kemp pro brankáře a brankářky v kategorii staršího žactva pod vedením Martina Galii.

MITAH chlapců v Karviné

V úterý 30. dubna se uskuteční setkání výběrového družstva chlapců MSKSH v Karviné. V 16 hodin začnou brankáři s Martinem Galiou, v 16:30 hráči.

SPEK pro spojky a brankáře

V úterý 23. dubna proběhne ve sportovní hale HCB Karviná specializovaný kemp pro spojky a brankáře z širší nominace výběru MSKSH, kategorie staršího žactvo. Brankáři pod vedením Martina Galii začnou v 16 hodin, hráči a hráčky pod vedením Rastislava Trtíka...

Miniturnaj krajů

Ve čtvrtek 4. dubna proběhne v Polance nad Odrou chlapecký miniturnaj tří výběrových družstev. Kromě Moravskoslezského kraje se jej zúčastní také týmy Jihomoravského kraje a Vysočiny.
Tvorba webových stránek: Webklient