Desetiboj

V neděli 5.12. proběhne v Kopřivnici desetiboj mladších žáků. Ve skupině A jsou týmy Frýdku-Místku, Klimkovic, Polanky a Ostravy, ve skupině B se nachází týmy Karviné, Kopřivnice a Nového Jičína. V sobotu 11.12. pak v Třinci proběhne desetiboj mladších žaček, jehož se...

Hráčky Poruby v reprezentaci

Ženskou reprezentaci čeká před světovým šampionátem přípravný kemp s turnajem O štít města Chebu. Pozvánku na kemp dostaly dvě porubské opory Sisa Polášková a Hana Mučková.

Vstupenky na reprezentaci

Česká házenkářská reprezentace nastoupí v neděli v přípravě před evropským šampionátem v Brně proti Rakousku, s nímž se poté poměří také týmy juniorů a dorostenců. Vstupenky v hodnotě 150 korun se prodávají na portálu...

Změna trenérů v Kopřivnici

Lubomír Veřmiřovský po utkání v Brně skončil na trenérské lavičce Kopřivnice a ve funkci ho nahradil Aleš Chrastina. Všechny ostatní pozice Veřmiřovský vykonává dál.

Karviňáci v reprezentaci

Na listopadový sraz reprezentace, která se chystá na EURO, se podívají čtyři hráči karvinského Baníku. V nominaci jsou Vojtěch Patzel, Dominik Solák, Jan Užek a Václav Franc. Mezi náhradníky se dostal ještě Ondřej Skalický.