Startuje Žákovská liga dívek

V sobotu startuje prvním kolem Žákovská liga dívek. Do akce vstoupí i házenkářky Klimkovic, které narazí na Velké Meziříčí, Jindřichův Hradec, Veselí nad Moravou a Kunovice. V neděli bude hrát Poruba, která nastoupí proti Ivančicím, Zlínu, Olomouci a...

MITAH chlapců v Karviné

V úterý 28. listopadu se uskuteční další setkání širší nominace chlapců MSKSH v kategorii starších žaků ročníku 2009 (2010). Akce proběhne od 16:30 do 18 hodin v Karviné.

SPEK s Martinem Galiou

V pátek 17. listopadu se uskuteční brankářský SPEK pro starší žáky s Martinem Galiou. Akce proběhne od 9:30 do 12 hodin v Novém Jičíně. Kapacita je omezena.

SPEK pro pivoty

V úterý 14. listopadu proběhne specializovaný kemp (SPEK) pro pivoty v kategorii starších žaček a žáků z širší nominace pro výběr ročníku 2009. Akce se uskuteční od 16:30 do 18 hodin ve sportovní hale v Karviné.

Přátelské utkání

V úterý 7.11. proběhne přátelské utkání mezi výběrem dívek MSKSH a staršími žáky z Karviné. Hrát se bude v Karviné, od 16 do 18 hodin.

Minikemp pro mladší žačky

V úterý 31. října se uskuteční první minikemp pro mladší žačky pod vedením trenérky Petry Vavříkové. Akce proběhne ve sportovní hale SŠ Dopravní, ulice Moravská v Ostravě, od 16 do 19 hodin.
Tvorba webových stránek: Webklient