V Rožnově pod Radhoštěm se odehrálo přípravné utkání výběrových týmů Moravskoslezského a Zlínského kraje. Ten se nakonec radoval z vítězství.

Zlínský kraj po boji zvítězil 31:30, moravskoslezský výběr však předvedl velmi dobrý výkon. „Byl to bojovný zápas. Kluci z různých klubů spolu takto hráli poprvé, snažili se a podali maximum, které v ten daný moment v sobě měli,“ řekl trenér výběru Moravskoslezského kraje Jaromír Petřek.

Úvod utkání vyšel lépe Zlínskému kraji, náš tým ale rychle srovnal a ujal se vedení. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu a rozhodovala až koncovka. Tu lépe zvládl zlínský výběr, který zvítězil nejtěsnějším možným rozdílem.

Vrcholem letošní sezony krajských výběrů bude olympiáda dětí a mládeže. Z týmu, který se představil v Rožnově, se na závěrečné akci určitě někdo představí, výběr ale ještě zdaleka není konečný. „Pořád se to formuje, někteří hráči nám teď chyběli. Šanci dostanou všichni, kteří jsou ve zúženém týmu,“ dodal Petřek.

Akce proběhla za podpory Moravskoslezského kraje

Tvorba webových stránek: Webklient