V Novém Jičíně proběhl další SPEK pro žákovské brankáře a brankářky. Zraněného Martina Galiu nahradil Pavel Rekšák.

„Martina zastoupit nejde. Je to skvělý brankář a jedinečný člověk. Na nějakých kempech už jsem s ním pracoval, takže jsem se snažil navázat na jeho práci, aby si z toho účastníci akce odnesli co nejvíc,“ řekl Pavel Rekšák.

SPEKu v Novém Jičíně se zúčastnilo 12 brankářů a brankářek z Polanky, Hrabůvky a Nového Jičína. Společně je čekal tříhodinový trénink.

„Když už přijdou na takový trénink, jedou naplno. Byli šikovní a byla radost s nimi pracovat,“ pochválil talentované brankáře a brankářky Rekšák, který měl podle původního plánu vést trénink společně s Galiou. „Všichni jsme se těšili na spolupráci, je to velká hvězda. Těšíme se, až bude po zranění zpátky. Každopádně na našich brankářích a brankářkách je vidět, že jdou nahoru,“ dodal.

Akce proběhla za podpory Moravskoslezského kraje

Tvorba webových stránek: Webklient