V minulých dnech probíhaly kvalifikace dívek do Česko-slovensko-polské ligy a chlapců do Česko-slovenské ligy házené . Z každé kategorie postupovala dvě mužstva. 

V kategorii starších žaček bojoval o postup Bohumín, Sokol Poruba a Sokol Karviná, přičemž z postupu se radovaly porubské a karvinské házenkářky.

Souboj mladších žaček se odehrál na Sareze a po celodenním souboji si postup nakonec zajistily týmy 1.SC Bohumín a TJ Sokol Poruba.

Po odhlášení družstva HCB Karviná v kategorii starších žáků bojovalo o postup šest družstev, která byla rozlosována do dvou skupin, přičemž z každé skupiny postupoval vítěz do Československé ligy. Ve skupině A zvítězilo družstvo Frýdku-Místku a ve skupině B po remíze s Kopřivnicí díky lepšímu skóre nakonec postoupil Sokol Ostrava.

O postup v kategorii mladšího žactva spolu bojovalo celkem osm týmů. Vítězem skupiny A se stala Kopřivnice, která dokázala porazit Hlučín, Polanku i Nový Jičín. Druhou skupinu suverénně ovládl Frýdek-Místek, který jasně přehrál Karvinou, Ostravu i Polanku.

Tvorba webových stránek: Webklient