V Bohumíně proběhl v závěru prázdnin další příměstský tábor. Navštívilo ho více než dvacet dětí.

Druhý příměstský tábor se nesl v duchu „náročnějších” tréninkových jednotek souvisejících s házenou s dětmi od šesti do 15 let.

Tento tábor navštívily převážně děti, které už za sebou mají menší kus házenkářské cestičky. „Mohli jsme se tak zaměřit více na dovednosti s míčem, přesnost při střelbě, ale i na brankářské umění,“ řekl bohumínský trenér Jaroslav Kalous.

Součástí příměstského tábora byla taky regenerace v aquaparku i návštěva sportovního venkovního centra v bohumínském parku.

„Potěšením pro nás byla návštěva 23 dětí se třemi trenérkami, které za námi přijely z Polanky. Společně jsme si úterní dopoledne zatrénovali a nakonec i v menších kategoriích zahráli ve smíšených družstvech zápasy,“ dodal Kalous.

Tvorba webových stránek: Webklient