Mladší žáci z Kopřivnice prožívají opravdu povedenou sezonu. Další úspěch přidali ve finále desetiboje.

Tým trenéra Tomáš Hývnara nejprve vyhrál krajskou soutěž, ve které ztratil jediný bod a s velkým náskokem za sebou nechal druhou Karvinou. Pak vyrazil na finále desetiboje do Olomouce a domů si přivezl bronzové medaile.

„Je to úspěch, třetí místo v republice je nádherné,“ řekl kouč Hývnar. „Celé to bylo na výborné úrovni, všechno proběhlo v přátelském duchu,“ dodal.

Z vítězství se radovalo Velké Meziříčí, druhé byly Lovosice. „Uspěli jsme ve fair play i aktivitách, naopak se nám nepovedly shot outy, ale celkově jsme akci zvládli velmi dobře,“ pochválil Hývnar své svěřence.

Sezona však pro Kopřivnici ještě nekončí. Už tento týden se objeví na Polanka Cupu a pak je čeká turnaj ve Slovinsku.

Tvorba webových stránek: Webklient