Dívčí výběr Moravskoslezského kraje skončil na Olympiádě dětí a mládeže v Olomouckém kraji devátý. Jak tento výsledek hodnotila Lucie Hudečková? 

Lucie Hudečková z Karviné vedla tým společně s Radanem Ustrnulem z Poruby. Krajský výběr dívek dělal, co mohl, na boje o medaile to ale nestačilo. Přesto mužstvo v posledním duelu zdolalo Královéhradecký kraj a skončilo deváté. 

„Hodnotím to velmi kladně, i přesto, že naše výkony bohužel nestačily na lepší umístění,” řekla Lucie Hudečková. 

Zatímco chlapci jeli na olympiádu pro medaili, kterou taky získali, dívky takové ambice neměly. Přesto odvedly kus práce. „Před olympiádou jsme věděli, že nás čeká velmi těžká skupina, což se taky potvrdilo. Vždyť mezi čtyřmi nejlepšími týmy byly tři z naší skupiny,” uvedla Hudečková. 

Olympiáda byla vyvrcholením celé sezony, během níž se na ni dívčí výběr poctivě připravoval. „Děvčata musím za přípravu na olympiádu pochválit. Doufám, že si to užily a budou na sobě nadále pracovat v mladším dorostu. Poctivě se účastnily kempů, které se konaly v Ostravě, Karviné a Bohumíně, pracovalo se nám s nimi velmi dobře,” dodala Lucie Hudečková. 

Tvorba webových stránek: Webklient