O víkendu pokračovala Chance Extraliga. Týmy z našeho kraje dosáhly na skvělé výsledky.

Plzeň letos moc bodů nerozdává, Frýdek-Místek však Plzeň letos obral už podruhé a doma s favoritem remizoval 29:29. Vyrovnaný zápas mohl Frýdek-Místek dokonce vyhrát, vteřinu před koncem ale vyrovnal hostující Bláha. „Vzhledem k tomu, že jsme celý zápas dotahovali, nemůžeme brát remízu jako ztrátu, ale jako zisk cenného bodu. Musím před kluky smeknout za to, jaký výkon předvedli, protože v prvním poločase dotahovali už čtyřbrankové manko, ale přesto věřili, že dokážou zápas ještě zvrátit,“ prohlásil trenér Frýdku-Místku Daniel Valo.

Skvělého výsledku dosáhla taky Kopřivnice, která doma porazila Duklu. Tým z města Tatry vedl v poločase o gól, po změně stran ale svůj náskok ještě navýšil a zvítězil 29:25. „Věděli jsme, že to nebude nic lehkého. Dukla ukazuje, že hrát umí. My jsme do toho chtěli vletět, ale utkání se urvalo až někdy na konci. Myslím si, že to byla hra brankářů, nakonec jsme byli šťastnější my. Musím fakt poděkovat klukům za výkon, protože opravdu makali celých šedesát minut a za to jim patří velké dík,“ řekl kouč Kopřivnice Tomáš Sklenák.

Zápas Karviné v Zubří se bude hrát v úterý.

Foto: Jan Smekal

Tvorba webových stránek: Webklient