Házenkáři Frýdku-Místku letos prožili parádní základní část, ve které skončili pátí. Jenže v play-off nestačili na Lovosice a poté v sérii o konečné umístění prohráli jak se Zubřím, tak s Jičínem a nakonec skončili až osmí. V příští sezoně by měl ale tým trenéra Daniela Vala mířit opět vysoko. Už v lednu totiž podepsal novou smlouvu klíčový hráč týmu Radim Chudoba a ve Frýdku-Místku zůstávají také Choleva, Gřešek, Bureš, Güttler, Mazur, Pyško i Bartoš.

 „Momentálně jednáme o prodloužení smlouvy s Vojtěchem Petrovským, který na jaře prokázal, že je přirozeným lídrem, když naše družstvo střelecky táhl ve všech zápasech, do kterých nastoupil. Dále pak budeme jednat i s dalšími hráči, kterým končí smlouva,“ prohlásila předsedkyně oddílu házené Kateřina Mazurová. 

Tvorba webových stránek: Webklient