Kopřivnické mládeži se v minulých dnech povedla parádní věc. Poprvé v klubové historii vyrazily na společné soustředění všechny mládežnické složky.

Soustředění kopřivnické mládeže se odehrálo v příjemném prostředí Komorní Lhotky, kam vyrazily týmy minižáků, mladších i starších žáků a dorostu. Na jednom místě se tak sešlo okolo sedmdesáti házenkářů, které mělo na starost osm trenérů.

„Je to historický milník. Jsem moc rád, že se to takto povedlo. Byl to takový můj historický závazek, o který jsem se už nějakou dobu pokoušel. Obrovská pochvala míří ke všem, kteří se soustředění účastnili. Sice nás mohlo být ještě víc, ale i tak to bylo na jedničku s hvězdičkou,” pochvaloval si šéftrenér kopřivnické mládeže a kouč starších žáků Jaromír Petřek.

Do Komorní Lhotky vyrazili i nejmenší minižáci, kteří měli část pobytu po svém boku rodiče. „Ale i bez nich to zvládli parádně. Bylo skvělé, že je tam rodiče nechali, aby se sžili s kolektivem,” řekl spokojeně Petřek.

Všechny kategorie na soustředění pracovaly na nabírání kondice. Trénovalo se několikrát denně a ve velké kvalitě. „Doprovodný program už si pak kategorie řídily samy. Ti starší hráli například beach,” dodal Petřek.

Po návratu ze soustředění všechny kategorie začaly trénovat v hale. Kopřivnické mládežníky teď čekají turnaje, ve kterých už budou ladit formu na ostrý start sezony.

Foto: KH Kopřivnice

Tvorba webových stránek: Webklient