Druhým vítězem ankety Hráč kola podle portálu mskhandball.cz se stal Zdeněk Čadra. Kopřivnický navrátilec o víkendu pomohl skvělým výkonem k první výhře týmu z města Tatry v Maloměřicích. 

Kopřivnice úvodní dva zápasy tohoto ročníku prohrála. O víkendu se ale svěřenci trenéra Veřmiřovského dočkali a zvítězili 32:25 v Maloměřicích. Devíti góly se v utkání blýskl Zdeněk Čadra, který se do Kopřivnice vrátil v létě z Hranic.

Hrál jsem na křídle, bez spojek bych žádný gól nedal. Kluci mi nahrávali, nějaké góly jsem dal i ze sedmiček. Zadařilo se mi a jsem za to rád,” řekl nám skromně.

Kopřivnice vyhrála o sedm branek, výhra hostujícího týmu se ale nerodila vůbec lehce. Nebylo to snadné utkání. Sice jsme jim odskočili, ale škoda, že soupeř na konci zase snížil,” uvedl Čadra.

Týmu z města Tatry se po zápase hodně ulevilo. Aby taky ne, když Kopřivnice prohrála oba dosavadní extraligové zápasy a taky vypadla z evropského poháru. Měli jsme těžký los. Karviná, to byl oříšek, Veselí bylo rozjeté. Chtěli jsme bodovat, ale nefungovala nám obrana a nestačili jsme jim. Po dvou kolech to každopádně nebyla značka ideál,” řekla zkušená opora kopřivnického týmu.

Čadra přiznal, že v kabině už panovala nervozita, výhra nad Maloměřicemi ale tým uklidnila. Byl to důležitý zápas. Pokud se chceme dostat do play-off, tak musíme brát body,” uzavřel.

Foto: KH Kopřivnice

Tvorba webových stránek: Webklient