Během uplynulého víkendu bylo k vidění opět několik výborných individuálních výkonů. Skvěle zahrál i Adam Znišťal z mladších žáků Frýdku-Místku, který se stal naší Hvězdou týdne. 

„Byl to super víkend. Dařilo se mě i celému týmu,” vrátil se Adam Znišťal k zápasům Frýdku-Místku proti Karviné a Novému Jičínu.

Karvinou mladší žáci Frýdku-Místku porazili 19:17, nad Novým Jičínem zvítězil 21:10. „S Karivnou to bylo těžké. Ale dařilo se nám, byli jsme lepší v útoku a taky jsme dobře bránili,” řekl dvanáctiletý házenkář, který v obou zápasech nasázel po sedmi brankách.

Mladším žákům Frýdku-Místku se letos daří a z osmi zápasů prohráli jediný duel s Kopřivnicí. „Byl to zápas nahoru dolů, škoda, že jsme prohráli. Letos bychom chtěli hrát určitě co nejvýš,” prohodil Adam Znišťal, jenž bedlivě sleduje také výkony mužů Frýdku-Místku v extralize. Aby taky ne, když za ně hraje Adamův bratr Radim Hustopecký. „Fandím mu, hodně mě toho už naučil,” dodal dvanáctiletý házenkářský talent.

Tvorba webových stránek: Webklient