Hvězdou týdne jsme tentokrát vyhlásili čtrnáctiletého Antonína Hajnoše z Krmelína. Ten dal v uplynulých dvou zápasech dohromady 11 branek.

Starší žáci z Krmelína během uplynulého víkendu remizovali s Polankou (16:16) a těsně prohráli s Novým Jičínem (21:22). „Myslím, že jsme odehráli dobré zápasy, ale vždy je co zlepšovat,“ řekl čtrnáctiletý Antonín. „Chybělo nám málo a bodů jsme mohli mít víc. Střel na bránu jsme měli hodně, ale neproměňovali jsme je. Polanku jsme mohli porazit, kdybychom neudělali pár zbrklých chyb,“ dodal.

Proti Novému Jičínu se Antonín trefil pětkrát, s Polankou dal ještě o gól více. „Sezona je zatím dobrá, snad to tak vydrží. S kluky se vždy snažíme dát do hry maximum,“ uvedl.

Jak talentovaný házenkář prozradil, mezi jeho koníčky patří rybaření. V házené by se rád dostal co nejdál. „Mým vzorem je brácha Vojtěch, který sice hraje fotbal, ale dává do něj maximum, včetně tréninků navíc. A já ho v tom napodobuji,“ prozradil.

Tvorba webových stránek: Webklient