Starší žačky z Hrabůvky jako první v letošní sezoně porazily Porubu. Skvělým výkonem k tomu přispěla i Beáta Kubálková, kterou jsme vyhlásili Hvězdou týdne.

Starší žačky Poruby letos vyhrály 15 zápasů. Ani jednou nepoznaly hořkost porážky. To už ale neplatí, o víkendu je totiž po výsledku 17:12 přehrála Hrabůvka. „Dost jsme se zlepšily. Vždy jsme s nimi prohrály, tentokrát to ale vyšlo. S Porubou je to pokaždé těžké, nás ale hodně podržela naše brankářka Markéta Kozlová, které se zápas povedl,“ řekla nám Beáta Kubálková, která dala Porubě šest branek. Dalších sedm tref pak přidala při výhře 25:17 nad Novým Jičínem. „To už nebyl tak těžký zápas. Poruba nás unavila, ale my vždy dáváme do utkání všechno,“ dodala.

Dvanáctileté Beátě se víkend povedl na jedničku. „Mám z toho dobrý pocit. V zápase s Porubou jsem se snažila proměnit co nejvíc šancí, když to bylo tak vyrovnané,“ prozradila.

Starší žačky Hrabůvky jsou v tabulce nyní druhé. Kromě finiše sezony je čekají ještě tři turnaje, včetně jednoho zahraničního. „Chtěly bychom si udržet naši úspěšnost,“ prozradila Beáta, která má za vzor odchovankyni Hrabůvky Charlotte Cholevovou. „Mým snem je potkat se s ní jednou na profesionální úrovni na jednom hřišti,“ přeje si.

Tvorba webových stránek: Webklient