Hvězdou týdne jsme tentokrát vyhlásili Dominika Zemana z týmu starších žáků Kopřivnice. Ten svému týmu pomohl 13 góly ke dvěma důležitým výhrám.

Starší žáci z Kopřivnice o víkendu zvládli dva zápasy – zvítězili nad Krmelínem (33:17) i Karvinou (25:19). „Vždy je radost vyhrát nad takovým týmem jako je Karviná. Utkání bylo v prvním poločase velmi napínavé, ale ve druhé půli jsme se dostali do vysokého vedení. Porazit Krmelín byla povinnost,“ řekl Dominik.

Kopřivnice je momentálně druhá za Frýdkem-Místek, třetí Karviná má ale zápas k dobru. „Bylo by krásné udržet se na druhém místě, ale Karviná má lepší los,“ upozornil talentovaný házenkář z města Tatry, který dal během víkendu 13 branek. „Góly sice rozhodují zápasy, ale je to zásluha celého týmu. Z gólů mám radost, ovšem stále je co zlepšovat,“ dodal.

Dominikovi se v posledních zápasech daří, minule dal dokonce 15 gólů Ostravě. „Gólově to byl asi můj nejlepší zápas, ale opět to byla zásluha celého týmu,“ usmál se Dominik, který si rád zahraje nějakou hru na počítači, prioritou u něj ovšem je házená a škole. „Mým vzorem je bratranec Štěpán Zeman. Přál bych si, abych to dotáhl tak daleko jako on. Já jsem začínal jako pivot a teď jsem na spojce, Štěpán to měl přesně naopak,“ prozradil Dominik.

Tvorba webových stránek: Webklient