Hvězdou týdne jsme tentokrát vyhlásili Jiřího Melichárka z Karviné. Ten odehrál velmi dobré zápasy za karvinský B tým starších žáků, kterému pomohl ke třem výhrám.

B tým karvinských starších žáků si poradil s „béčky“ Frýdku-Místku, Polanky i Kopřivnice a v tabulce je první. „Máme velkou radost,“ řekl Jiří, který dal v těchto zápasech dohromady 18 branek. Nejvíc se mu dařilo v duelu s Kopřivnicí, v němž se trefil devětkrát a Baník vyhrál 19:14. „Měl jsem velkou radost, ale za svůj výkon vděčím hlavně trenérům,“ dodal.

Třináctiletý házenkář letos nastupuje za A i B tým. „Odehraju toho hodně a to mi pomáhá se zlepšovat,“ těší jej. Skvělý úspěch se karvinským hráčům povedl také v kvalifikaci Žákovské ligy, ve které prošli do hlavní fáze soutěže. „Byl to náš cíl. Moc se na to těšíme. Bude to velký boj, do kterého dáme všechno,“ prohlásil.

Nedaří se jen karvinským starším žákům, ale také mužům HCB, kteří vedou extraligovou tabulku a postoupili do osmifinále Evropského poháru. „Sleduju je, chodím se koukat. I já bych si jednou rád zahrál co nejvýš,“ prozradil Jiří, jehož vzory jsou Jonáš Patzel a jeho bratr Vojtěch.

Tvorba webových stránek: Webklient