Další Hvězdou týdne se podle portálu mskhandball.cz stal Jiří Ožana. Čtrnáctiletý mladík pomohl skvělými výkony B týmu kopřivnických starších žáků ke dvěma důležitým triumfům. 

Uplynulý víkend kopřivnickému B týmu starších žáků vyšel, vysoko porazil Havířov i Nový Jičín. „Vyhráli jsme, takže jsme spokojení. Ale dělali jsme hodně chyb, na kterých musíme zapracovat,” řekl nám Jiří Ožana. „Myslím, že Nový Jičín byl těžší soupeř, ale ani Havířov nehrál špatně,” dodal.

Čtrnáctiletý talent nasázel během víkendu celkem 14 branek „Ale šancí jsem měl o dost víc. Třeba jsem nedal jednu sedmičku, což mě štvalo,” uvedl.

Jiřímu Ožanovi se letos daří a je tahounem B týmu Kopřivnice, on sám ale cítí, že se může ještě posouvat. „Nemyslím si, že jsem hrál úplně nejhůř, ale chci se stále zdokonalovat. Jak jsem říkal, jako tým děláme pořád hodně chyb, a já taky,” prohlásil.

Čtrnáctiletý házenkář nastupuje především v béčku, šanci už ale dostal taky v A týmu kopřivnických starších žáků. „Každý zápas je dobrá zkušenost, za áčko i béčko. V áčku nemám moc příležitostí hrát, protože je v týmu hodně dobrých hráčů. Takže se musím snažit být lepší,” dívá se do budoucna.

Tvorba webových stránek: Webklient