Starší žáci Kopřivnice o víkendu vyhráli další dva důležité zápasy. Lví podíl na tom měl Jiří Štěpán, jenž nastřílel dohromady 22 branek a stal se naší Hvězdou týdne. 

Čtrnáctiletý Jiří Štěpán dává góly v každém utkání, ovšem že by v jednom duelu nasázel 16 branek, to se letos ještě nestalo. Tedy až do víkendového duelu proti týmu Centrum Haná, který Kopřivnice porazila 30:18.

„V mladších žácích se mi to už povedlo, ale v těch starších ještě ne. Pár střel jsem ale minul a pak mě trenér taky vystřídal, aby si zahráli všichni,” řekl nám talentovaný házenkář.

Další výhru (27:16) pak hráči z města Tatry přidali proti Frýdku-Místku, jehož obranu Štěpán pokořil šestkrát. „S Frýdkem jsme to asi čekali lehčí, ale nebyl to snadný zápas. Proti Hané jsme dělali hodně chyb a soupeř hrál dobře, i když nebyl v plné sestavě,” uvedl čtrnáctiletý Štěpán.

Kopřivnickému týmu se letos daří a prohrál jen s Ostravou. „Čekali jsme, že budeme hrát někde uprostřed tabulky, ale toto je super. Povedlo se nám porazit i Zubří a uhráli jsme remízu se Zlínem,” těší Jiřího Štěpána, který už letos nakoukl i do týmu dorostenců. „Byla to super zkušenost, je to úplně jiný level,” dodal.

Tvorba webových stránek: Webklient