Hvězdou uplynulého týdne je podle portálu mskhandball.cz třináctiletý Lukáš Neuvirth z Polanky. Ten opět patřil k oporám starších žáků a zahrál si i za dorost. 

Starší hráči z Polanky o víkendu narazili na favorizovanou Kopřivnici, kterou však pořádně potrápili a prohráli po boji 20:26. „Čekali jsme, že od nich dostaneme naloženo, ale drželi jsme se dlouho. Na konci jsme už nemohli, myslím si však, že kdybychom s nimi hráli podruhé, tak už bychom je možná i porazili,” řekl nám Lukáš Neuvirth.

Proti Karviné pak už Polanka jasně dominovala a vyhrála vysoko 23:8. „ Tam už jsme čekali, že vyhrajeme, byl to lehčí zápas, než s Kopřivnicí. Vstup do sezony byl od nás dobrý, hrajeme týmově,” uvedl Neuvirth, který dal v obou zápasech celkem 19 branek – jedenáct proti Kopřivnici a osm s Karvinou.

Povedené výkony ve starších žácích Lukáše Neuvirtha vynesly i do týmu dorostenců Polanky, ve kterém sbíral cenné zkušenosti. „V dorostu se už nebojím hrát pořádně na pěst. Jsou tam větší a silnější hráči, už z toho nemám strach. Nabírám tam důležité zkušenosti od hráčů i trenérů,” prozradil.

Tvorba webových stránek: Webklient