Mladší žáci z Polanky nad Odrou letos prohráli jediný zápas. O víkendu pak přidali další dvě výhry a potvrdili skvělou formu. Tu má i brankář Marek Koval – naše Hvězda týdne. 

Polanka prohrála z šesti zápasů jediný. Nestačila na Frýdek-Místek, který ji porazil o čtyři branky. „Bylo to zatím nejtěžší soupeř, ale myslím si, že třeba za měsíc už na ně budeme mít,” řekl Marek Koval.

Dvanáctiletý gólman Polanky o víkendu odchytal dva parádní zápasy proti Ostravě (23:7) a Novému Jičínu (19:10) a svému týmu pomohl k dalším důležitým bodům. „Proti Ostravě to bylo lehčí, než jsem čekal, ale zápas s Jičínem byl zase těžší, než jsem si myslel,” usmál se.

Mladý brankář patří k velkým talentům házenkářské Polanky a je rád, že se jeho týmu zatím tolik daří. „Máme dobrou partu a dobré hráče. Myslím, že bychom letos mohli být mezi nejlepšími,” věří.

Tvorba webových stránek: Webklient