Také uplynulé dny přinesly hodně kvalitní mládežnické házené. Dva náročné zápasy sehráli mladší žáci Kopřivnice, které svými góly táhl Marek Štěpán. Právě jeho jsme vyhlásili Hvězdou týdne.

Mladší žáci Kopřivnice odehráli náročný víkend. Nejprve uhráli remízu 21:21 proti Zubří a následně porazili 23:22 Centrum Haná. „Ve druhém zápase jsme byli unavení, bylo to náročné, ale jsem rád, že jsme to zvládli. Jsme spokojeni, kdybychom však proti Zubří nedostali na začátku druhého poločasu hned čtyři góly, tak bychom vyhráli oba zápasy,“ řekl Marek Štěpán, který byl v obou duelech jednou z opor kopřivnického celku

Dvanáctiletý házenkář si připsal do statistik 17 branek. Deset gólů dal Zubří, sedm Centru Haná.  „Jsem spokojený, navíc se mi hodně dařilo i v obraně,“ těší talentovaného házenkáře, jehož snem je reprezentace a německá Bundesliga. V letošních osmi duelech si připsal už 67 branek.

Kopřivnice o víkendu odehrála dva povedené duely, předtím ale nedokázala ve třech zápasech v řadě zvítězit. „Do týmu přišlo dost nových hráčů z nižší kategorie, kteří si musí zvyknout na velkou házenou a na těžší soupeře. Ale už se jim to začíná dařit,“ upozorňuje Marek Štěpán, který má s týmem jen ty nejvyšší ambice: „Chceme vyhrát ligu a také vyhrát hodně zápasu v Československé lize.“

Tvorba webových stránek: Webklient