Také minulé dny byly plné mládežnické házené. V akci byly i starší žačky z Klimkovic, které porazily Karvinou a Nový Jičín. I díky 19 brankám Markéty Bartákové, kterou jsme vyhlásili Hvězdou týdne.

První dva zápasy sezony proti Bohumínu a Porubě starší žačky z Klimkovic prohrály, potom ale zdolaly Nový Jičín (21:8) a Karvinou (22:11). „Dobře jsme hrály už předešlý víkend, ale některé holky z jiných týmů jsou starší než my. Někdy to prostě neuhrajeme tak, abychom vyhrály,“ uvedla Markéta Bartáková.

Uplynulý víkend však klimkovickým házenkářkám vyšel na jedničku. „Na Karvinou jsme si věřily, protože jsme s nimi vždy vyhrály. Nový Jičín je pro nás něco nového, takže jsme nevěděly, jak budou hrát, ale určitě jsme rády za každou výhru,“ řekla Markéta, která Novému Jičínu dala devět a Karviné dokonce deset branek. „Jsem spokojená,“ usmála se třináctiletá házenkářka.

Markétě Bartákové se letos daří a tým na ni spoléhá. „Jsme tým, takže všichni spoléháme na všechny,“ hlásí Markéta, která by si jednou ráda zahrála za klimkovické ženy. „Chtěla bych zůstat v Klimkovicích až do žen, abych si mohla zahrát s naší nejlepší trenérkou Eliškou Zbořilovou,“ přeje si.

Tvorba webových stránek: Webklient