Během uplynulého víkendu se rozběhly mládežnické házenkářské soutěže. A my opět sledujeme výkony hráčů a hráček, kterým se náramně dařilo. 

Už první dny nabídly spoustu parádní mládežnické házené a několik výborných individuálních výkonů. Nás nejvíc zaujala třináctiletá brankářka Hrabůvky Markéta Kozlová, která svému týmu vychytala výhru nad Karvinou (11:4) a Novým Jičínem (16:6). 

„Povedlo se mi to, chytala jsem dobře,” usmála se mladá gólmanka. „Který zápas byl těžší? Ten s Karvinou, hrály hodně dobře. Je to snad poprvé ve starších žačkách, co se mi povedlo vyhrát oba zápasy,” dodala. 

Talentovaná brankářka přiznala, že se po létě na hřiště zase těšila. „Hrály jsme po dlouhé době. Navíc jsme vyhrály, bylo to super. Během léta jsme hodně běhaly a trénovaly, zápasy už mi chyběly. Navíc se mi povedly, což mi přidá na sebevědomí,” hlásí. 

Tvorba webových stránek: Webklient