Hvězdou uplynulého týdne jsme vyhlásili Matyáše Krajkoviče z týmu mladších žáků Polanky. Za víkend nasázel 14 branek.

Polanka o víkendu porazila Nový Jičín (33:8) i Centrum Haná (28:21). „Zápas proti Novému Jičínu byl jednoduchý, ale proti Centru Haná to bylo úplně jiné. Bylo to těžší, ale nakonec jsme to zvládli. V osobní obraně to bylo vyrovnané, ale v zatažené jsme je přehrávali,“ uvedl Matyáš Krajkovič.

V minulém duelu bylo úspěšnější Centrum Haná, tentokrát se ale radovala Polanka. „Určitě nám pomohl Prague Handball Cup, kterého jsme se zúčastnili. Proto jsme se zlepšili v zatažené a právě zataženou jsme je přehráli,“ dodal Matyáš, který se proti Centru Haná trefil pětkrát, dalších devět tref přidal v duelu s Novým Jičínem.

„Byly to jedny z mých nejlepších letošních výkonů. Nečekal jsem, že se mi letos bude tak dařit, ovšem jsem hodně spokojený,“ svěřil se dvanáctiletý házenkář, jehož oblíbeným hráčem je Jonáš Patzel. „Za karvinský Baník bych si jednou rád zahrál extraligu,“ dodal Matyáš, který si ve svém volnu rád s kamarády zahraje i fotbálek.

Tvorba webových stránek: Webklient