Portál mskhandball.cz pokračuje s novinkami. Tentokrát s rubrikou Hvězda týdne, která se zaměří na výjimečné výkony malých házenkářů nebo házenkářek.

Z krajských „dospělých” týmů byla v akci jen Karviná a Poruba. Kopřivnice hrála evropský pohár a Frýdek-Místek měl volno. Hráče kola jsme proto nevyhlašovali, Hvězdu týdne ale ano. A novou rubriku ovládla desetiletá Mia Magdaléna Bártová z Hrabůvky.

Mladší žačky z Hrabůvky sehrály o víkendu dva domácí zápasy – nejprve vyhrály proti Sokolu Karviná (28:7) a poté porazily i Paskov (24:9).

Mia dala v zápase s Karvinou devět branek, proti Paskovu se prosadila dokonce čtrnáctkrát. „Jsem ráda, jak se nám to povedlo. Těžší zápas byl s Paskovem, ale všichni si zaslouží pochvalu za to, jak jsme to zvládli,” řekla nám talentovaná házenkářka.

Hráčky Hrabůvky tak prožily parádní vstup do sezony. „Byla jsem nervózní, jako před každým zápasem. Ale říkaly jsme si, že musíme vyhrát, dlouho jsme se připravovaly a zvládly jsme to,” dodala Mia.

Tvorba webových stránek: Webklient