Hvězdou týdne jsme tentokrát vyhlásili Natálii Vlkovou z týmu mladších žaček Klimkovic. Ta dala ve dvou víkendových zápasech osm branek.

Mladší žačky Klimkovic během uplynulého víkendu prorazily Porubu (25:20) a prohrály s Hrabůvkou (20:32). „Zápasy to byly dobré, ale proti Hrabůvce jsme měly na lepší výsledek, chyběla nám agresivita,“ přiznala dvanáctiletá Natálie.

Proti Hrabůvce se Natálie Vlková prosadila třikrát, Porubě dala branek pět. „Povedlo se mi to, ale měla jsem ještě více šancí,“ řekla.

Letošní ročník MSL mladších žaček je u konce. Klimkovice získaly 18 bodů a skončily šesté. „Sezonu jsem si užila. Věřím, že holky taky. Ještě nás čeká Polanka Cup, na který se moc těším. Potom soustředění a pak tréninky,“ usmála se Natálie.

Jak Natálie přiznala, její život se v poslední době točí kolem házené a školy. „Mým snem je hrát za ženský tým Poruby,“ svěřila se mladá házenkářka, která má za vzor svého staršího bratra, jenž je bývalým hráčem Polanky. „Jen je škoda, že už přestal hrát,“ uzavřela.

Tvorba webových stránek: Webklient