Hvězdou týdne jsme tentokrát vyhlásili Ondřeje Jakubce z týmu starších žáků Ostravy. Čtrnáctiletý házenkář dal během uplynulého víkendu 21 branek a se svými spoluhráči oslavil dvě výhry.

Starší žáci Ostravy o víkendu dvakrát vyhráli. Porazili 30:20 Polanku a 37:26 Hlučín. „Polanka byla o něco těžší soupeř,“ řekl Ondřej Jakubec.

Hráči Ostravy se zvedli poté, co předtím nestačili na Kopřivnici a Frýdek-Místek. „Tam nám chyběla souhra v obraně, tyto výhry nám ale rozhodně zvedly náladu,“ usmál se Ondřej, který dal Polance devět branek a proti Hlučínu se trefil dokonce dvanáctkrát. „Měl jsem radost, že jsme vyhráli. A to že, jsem k tomu mohl takto přispět, je bonus. Každopádně byl to můj nejlepší výkon za poslední dva roky,“ dodal.

Ondřej ve starších žácích dosud ještě tolik branek nedal. „Cítím, že se zlepšuji. Nejen já, ale i zbytek týmu,“ všiml si čtrnáctiletý talent, který by chtěl házenou jednou hrát profesionálně.

Tvorba webových stránek: Webklient