Hvězdou týdne jsme tentokrát vyhlásili Pavlínu Otawovou z Bohumína, ve kterém nastupuje za mladší žačky. Ta dala během uplynulého víkendu dohromady třináct branek.

Bohumínské mladší žačky sehrály během posledního víkendu dva těžké zápasy. V tom prvním porazily 17:10 Karvinou, pak ale nestačily na Hrabůvku, se kterou padly 19:26. „Hlavně s Hrabůvkou to bylo dost náročné. Chyběla nám na ně především rychlost,“ řekla dvanáctiletá Pavlína Otawová.

Talentované házenkářce víkend vyšel. Proti Karviné se trefila pětkrát, Hrabůvce dala gólů dokonce osm. „Podle mě to byl hodně povedený víkend,“ usmála se.

Pavlína hraje házenou dva a půl roku. „Hrozně mě to baví. Ráda se taky dívám na naše starší dorostenky,“ přiznala mladá házenkářka, která už se, stejně jako její spoluhráčky, těší na Vánoce. „Ale tréninky mi budou chybět,“ dodala.

Tvorba webových stránek: Webklient