Mladší žačky Hrabůvky během uplynulého víkendu sehrály dva zápasy. A v obou zářila Petra Wiktoria Osmola, kterou jsme vyhlásili Hvězdou týdne.

Proti Klimkovicím mladší žačky Hrabůvky prohrály 25:30, s Bohumínem se však radovaly z výhry 24:21. „Oba zápasy byly hodně těžké. Připravovaly jsme se na ně, ale s Klimkovicemi nám to nevyšlo. Je to škoda, ale byly lepší,“ uznala desetiletá Petra Wiktoria Osmola.

Mladá házenkářka zvládla víkend na výbornou, s Klimkovicemi se trefila osmkrát a proti Bohumínu dala dokonce deset branek. „Asi to byl můj nejlepší víkend, ale klidně těch gólů mohlo být ještě víc,“ usmála se.

Petra Wiktoria Osmola patří k velkým talentům Hrabůvky. „Jednou bych se chtěla stát dobrou házenkářkou. Sleduju taky zápasy extraligy a interligy, dívám se i na Ligu mistrů,“ prozradila. Mimochodem, za tým Hrabůvky nastupuje také její osmiletá sestra Lilien.

Tvorba webových stránek: Webklient