Hvězdou týdne jsme tentokrát vyhlásili jedenáctiletého Šimona Martínka z Klimkovic. Ten dal během uplynulého víkendu 16 branek.

Mladší žáci Klimkovic během uplynulého víkendu podruhé v letošní sezoně bodovali. Poté, co už dříve porazili Krmelín, tentokrát remizovali 21:21 s Hlučínem. Ve druhém víkendovém duelu pak nestačili na Frýdek-Místek B, se kterým prohráli 17:21. „Byly to těžké zápasy. S Hlučínem jsme však letos poprvé prohráli o jedenáct gólů a teď jsme s nimi dokázali remizovat. Je vidět, že jsme se posunuli dopředu,“ řekl Šimon Martínek.

Jedenáctiletému házenkáři se víkend povedl. Frýdku-Místku dal devět gólů, Hlučínu sedm. Letos má na kontě už 75 branek a tým na něj spoléhá. „Z mé strany by to ale mohlo být ještě lepší,“ myslí si.

Šimon Martínek sbírá zkušenosti i v kategorii starších žáků. „A jednou bych si rád zahrál na mistrovství světa,“ přeje si.

Tvorba webových stránek: Webklient