Hvězdou týdne jsme tentokrát vyhlásili dvanáctiletého Šimona Zajíce z Polanky. Ten dal během dvou víkendových zápasů 14 branek.

Mladší žáci z Polanky za sebou mají dvě vysoké výhry. Uspěly s Novým Jičínem (36:22) i Krmelínem (35:17). „Zápasy se nám povedly. Trochu náročnější to bylo proti Novému Jičínu,“ řekl Šimon Zajíc.

Dvanáctiletému házenkáři se víkend povedl, dohromady během něj dal 14 branek. Proti Novému Jičínu se trefil dokonce devětkrát. „Byl to jeden z mých nejlepších zápasů. Ale proti Kopřivnici jsem se na začátku sezony trefil dokonce jedenáctkrát,“ připomněl.

Polanka je zatím v tabulce druhá, tři body za vedoucí Kopřivnicí. „Máme dobrý tým, jsem spokojený, kluci jsou moc fajn,“ pochvaloval si talentovaný Šimon, který by chtěl se svými spoluhráči letos skončit co nejvýš. „A taky bychom chtěli vyhrát Polanka Cup,“ prozradil.

Šimon už se letos dostal i do týmu starších žáků Polanky. „Jednou bych se chtěl dostat i do reprezentace,“ zasnil se.

Tvorba webových stránek: Webklient