Tabulce střelců Chance Extraligy vládne před středečním kolem Jan Polcar z Kopřivnice. Ten má náskok tří branek před Janem Kupou z Lovosic.

Třiadvacetiletý Polcar hraje za Kopřivnici svou čtvrtou sezonu. Naposledy dal šest branek Dukle a s 91 góly kraluje tabulce střelců.

„Se svými výkony jsem spokojený a daří se mi. Není to ale jen o mně, velkou zásluhu na mé výkonnosti má příchod nového trenéra, který mi dal trochu jinou roli, než jsem měl třeba minulý rok,” řekl pro web chance-extraliga.cz a připomněl příchod Tomáše Sklenáka, který tým z města Tatry zvedl.

Aktuálně, před středečním duelem v Plzni, je Kopřivnice v tabulce pátá, jen šest bodů za vedoucí Karvinou. „Zatím zvládáme doma a venku vítězit nad celky, které bychom podle předpokladů porážet měli, což je super. Navíc se nám podařilo venku porazit i Lovosice s Brnem, což jsou dva týmy, které jsou v tabulce nad námi,” prohlásil Polcar.

Cílem Kopřivnice je v letošní sezoně postup do play-off, což se týmu v minulé sezoně nepovedlo. „Tentokrát každý cítí, že play-off můžeme uhrát a v něm poté vybojovat co nejlepší výsledek,” dodal Polcar.

Polcarova role v Kopřivnici rok co rok sílí. Letos je v životní formě, a tak se nabízí otázka, jestli by se nechtěl posunout zase o kus dál. „Už jsem nad tím někdy přemýšlel, ale nyní je pro mě nejdůležitější úspěšně dohrát sezonu. Uvidíme, co přijde, ale momentálně se soustředím jen na Kopřivnici. Kdyby ale přišla nějaká lákavá nabídka ze zahraničí, nebránil bych se tomu,“ dodal.

Foto: Ivan Pilát/KH ISMM Kopřivnice

Tvorba webových stránek: Webklient