Házenkářská Chance Extraliga zná čtveřici semifinalistů. Dostala se mezi ně i Karviná.

Baník prošel do semifinále poté, co ve čtvrtfinále přehrál 3:0 na zápasy Jičín. Karviná zvládla po dvou domácích duelech i souboj v Jičíně, kde zvítězila 29:22. „Moje hodnocení bude pozitivní, protože jsme postoupili do semifinále, ale dva poločasy z těch tří zápasů hráli velmi slabě. Sobotní duel měl podobný průběh jako ten poslední na naší palubovce, ale naštěstí jsme měli dost nahráno,“ řekl trenér Karviné Michal Brůna, jehož svěřence teď čekají Lovosice.

Lovci ve čtvrtfinále porazili 3:0 na zápasy Frýdek-Místek. Ten venku svého soupeře trápil, zejména ve druhém duelu, doma ale prohrál 25:32 a čeká ho souboj o páté až osmé místo s Jičínem.

Hrála se také skupina o udržení, ve které je Kopřivnice. Ta vyrazila do Strakonic, na body ale nedosáhla. Domácí vyhráli 34:33.

Foto: HCB Karviná

Tvorba webových stránek: Webklient