Dámská MOL Liga se o uplynulém víkendu nehrála, pokračovaly však boje v házenkářské Chance Extralize.

Karviná měla v extralize tentokrát volno, čekal ji totiž úvodní zápas Evropského poháru proti rakouskému celku Fivers Margareten. Ten s Baníkem dlouho držel krok a domácím hodně zatápěl. Karviná nakonec rozhodla v koncovce, kterou zvládla na jedničku a vyhrála 32:26. “Na tu bídu, co jsme v útoku hráli, nakonec do odvety vezeme slušný výsledek,” řekl karvinský kouč Michal Brůna. Odveta se hraje v sobotu v Rakousku. „Určitě to nebude snadné, ale máme zkušené borce. Nesmíme je pustit do trháku, pak věřím, že to v Rakousku zvládneme,” dodal Brůna.

Dařilo se i Kopřivnici, která přidala už čtvrtou výhru v řadě. Tentokrát doma porazila 31:27 Nové Veselí. Parádní utkání odehrál domácí Polcar, který se blýskl devíti góly. Tým z města Tatry už je v tabulce pátý.

Frýdek-Místek tentokrát nehrál.

Foto: HCB Karviná

Tvorba webových stránek: Webklient