V minulých dnech pokračovaly boje v Chance Extralize. Hrál se taky Evropský pohár.

Víkendový program Chance Extraligy narušil sníh. Nehrálo se ani utkání Frýdku-Místku, který měl nastoupit na půdě Dukly.

Svůj zápas naopak sehrála Kopřivnice, která potvrdila roli favorita a v pondělí zvítězila 40:28 v Maloměřicích.

Karviná si své extraligové utkání předehrávala už dříve a doma vyhrála 28:17 nad Jičínem. V sobotu pak doma přivítala v odvetě třetího kola Evropského poháru bosenský Leotar, na jehož palubovce vyhrála úvodní utkání o gól. Domácí odvetu Baník zvládl na jedničku, zvítězil 28:21 a postoupil do osmifinále. „Dneska jsme změnili obranu a z devadesáti procent jsme hráli jedna pětku. Soupeř s tím měl velký problém, na takovou obranu nemají kombinační hru. Postoupili jsme zaslouženě,“ uvedl karvinský trenér Michal Brůna.

Tvorba webových stránek: Webklient