Letní prázdniny pomalu míří do finále a opět se blíží návrat do školních lavic. Na studia se však chystají i starší ročníky. 

Tři čtvrtky v září budou patřit kurzu s názvem Basic handball – pro pedagogické pracovníky, který pořádá krajský trenér Moravskoslezského krajského svazu házené Rastislav Trtík ve spolupráci s Katedrou studií lidského pohybu Pedagogické fakulty Ostravské univerzity. 

Kurzy proběhnou 9., 16. a 23. září na havířovské Základní škole Žákovské a cena za jejich absolvování je 1300 korun. Termín uzavření přihlášek byl stanoven na 6. září 2021. 

Kurz je určen pro zájemce o získání licence „Instruktor Basic Handball“ z řad učitelů a pedagogických pracovníků, kteří nemají aprobaci tělesná výchova. Zároveň poslouží všem pedagogickým pracovníkům, kteří se chtějí seznámit se současnými trendy výuky (mini)házené, nebo využít transferového efektu při výuce dalších míčových a jiných her. 

Podrobnosti o kurzu i přihláškách najdete ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient