Krajská kvalifikace Házenkářského desetiboje mladších žáků a žaček zná svůj termín.

Kvalifikace mladších žáků proběhne v neděli 10. prosince v Polance nad Odrou. Ve skupině A bude s domácím týmem taky Karviná a Nový Jičín, ve skupině B se představí Ostrava, Frýdek-Místek a Kopřivnice.

Mladší žačky čeká kvalifikace desetiboje v Novém Jičíně. Hrát se bude rovněž v neděli 10. prosince. Ve skupině A se představí domácí tým, společně s házenkářkami z Bohumína, Třince a Karviné. Skupinu B vytvoří Klimkovice, Hrabůvka a Poruba.

Kvalifikací se smí účastnit hráči a hráčky mladších žáků a žaček (2011/12) a kategorie nižší (2013/14) s platnou registrací u ČSH. Start smíšených družstev je povolen bez nároku na postup.

Turnaje se uskuteční dle pravidel ČSH a dle rozpisu házenkářského desetiboje pro soutěžní ročník 2023/24.

Tvorba webových stránek: Webklient