Exekutiva MSKSH schválila na březnovém workshopu využití samolepících míčů v krajských soutěžích MSKSH 2023/24 v kategorii mladšího a staršího žactva a mužů.

Do každého klubu přihlášeného do krajské soutěže MSKSH 2023/24, v kategoriích mladšího a staršího žactva, bude předáno pět míčů. Na pět samolepících míčů mají nárok také kluby, které mají přihlášené družstvo mužů v KSH.

„Rozhodli jsme se jít cestou nelepících míčů. Pocitově fungují stejně, jako kdyby hráči měli nalepeno. Ale hlavně neničí palubovku, takže se v halách zlepší házenkářská kultura. Už nás nebudou vyhazovat a nechají nás bez problémů sportovat, navíc nebudeme muset vynakládat další náklady na čištění palubovek a hal od lepidla,“ uvedl předseda Moravskoslezského krajského svazu házené Pavel Bochnia.

Tvorba webových stránek: Webklient