V pondělí ráno se začalo bojovat na Olympiádě dětí a mládeže v Praze. Mužstva chlapců i dívek za sebou mají tři zápasy.

Výběr chlapců vstoupil do turnaje v pondělí ráno proti Ústeckému kraji, nad kterým zvítězil 22:15. Následně však prohrál vysoko 12:21 s Vysočinou a 18:25 s Jihomoravským krajem.

V úterý moravskoslezský výběr narazí na Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj a Liberecký kraj.

Dívčí tým Moravskoslezského kraje na úvod těsně prohrál 21:22 s Vysočinou, poté však porazil 21:12 Pardubický kraj. Ve třetím duelu mužstvo trenérky Petry Vavříkové podlehlo 12:17 Zlínskému kraji.

Během úterka dívčí výběr narazí na Karlovarský kraj, Jihočeský kraj a Středočeský kraj.

Krajské akce probíhají za podpory Moravskoslezského kraje

Tvorba webových stránek: Webklient