Přinášíme vám seznam plánovaných termínů pro setkání výběrových chlapeckých i dívčích družstev MSKSH, která proběhnou od února do dubna letošního roku.

Setkání výběrových družstev MSKSH sklízí ovoce. Důkazem byl nedávný turnaj starších žáků v Brně, který ovládl tým Moravskoslezského kraje.

„Kluky to posouvá. Chtělo by to ještě více tréninku, ale časově to není možné. Makáme na tom, abychom se zlepšovali, nejvíc nám ale dají zápasy, které odhalí rezervy. Jsem moc rád, že se turnaj v Brně zorganizoval,” řekl jeden z trenérů chlapeckého výběru Petr Mazur.

V širším chlapeckém výběru kraje je lehce přes dvacet hráčů, osu týmu tvoří hráči z Frýdku-Místku, Polanky, Kopřivnice a Ostravy. „Máme v týmu opravdu ty nejlepší hráče z kraje. Je důležité, že mohou být spolu a sehrávat se,” dodal Mazur.

Další setkání chlapeckého týmu proběhnou 15.2., 8.3., 29.3. a 12.4. v Karviné. Na stejném místě se sejdou i dívky, která čekají výběrová setkání ve dnech 22.2., 15.3., 5.4. a 19.4.

Akce se uskuteční za podpory Moravskoslezského kraje
Tvorba webových stránek: Webklient