Na jaře se podařila rozjet Paskovská školní liga, do které se zapojily čtyři základní školy. Soutěž vyvrcholila finálovým červnovým soubojem.

Soutěže se účastnila družstva ze ZŠ Paskov, ZŠ Krmelín, ZŠ J. z Poděbrad Frýdek-Místek a ZŠ Frýdek-Místek. Během soutěží se mezi sebou utkávala družstva ve dvou kategoriích – děti od 1. do 3. třídy a také děti 4. a 5. tříd. První kolo se uskutečnilo 14. dubna, kdy se turnaje zúčastnilo šest družstev. Druhé kolo proběhlo 19. května a přivítalo už osm týmů.

Finále Paskovské školní ligy se odehrálo v průběhu června. Hrálo se v netradičních podmínkách, na hřišti 11. ZŠ J. z Poděbrad ve Frýdku-Místku.

„Děti předvedly to nejlepší, co se během školního roku naučily. První finále nabídlo krásné házenkářské akce a souboje plné zvratů. Svou dominanci uplatnila družstva ze ZŠ Krmelín, čímž gratulujeme vítězům a těšíme se na další ročník,“ řekl trenér Paskova Tomáš Horáček.

Tvorba webových stránek: Webklient