Výběry dívek i chlapců Moravskoslezského kraje v minulých dnech absolvovaly další společná setkání. Už příští týden se potkají znovu.

Dívčí výběr vycestoval v květnu na miniturnaj tří krajů, kde porazil Jihomoravský kraj a prohrál s Vysočinou. Už v úterý 21. května se dívčí tým potká znovu, od 18 hodin v ostravské hale Sareza. O týden později proběhne další MITAH – tentokrát od 16 hodin ve sportovní hale Moravská. Ve středu 12. června pak proběhne akce znovu v ostravské Sareze.

Chlapci v květnu absolvovali MITAH v Polance. Další je na programu už v úterý 21. v Karviné, kde se tým pod vedením trenérů Petřeka a Sobola setká znovu v úterý 4. června. Od 14. června se pak tým starších žáků představí na prestižním Polanka Cupu.

Vrcholem letošní sezony výběrových týmů bude červnová letní olympiáda mládeže, která proběhne od 23. do 27. června v Českých Budějovicích.

Akce proběhnou za podpory Moravskoslezského kraje

Tvorba webových stránek: Webklient