Mladší žáci Frýdku-Místku vyrazili do Ivančic na finále desetiboje. Nakonec skončili šestí nejlepší v celé republice.

Frýdek-Místek skončil v konkurenci Plzně, Ivančic, Centra Haná, Lovosic a Velkého Meziříčí na posledním šestém místě, už samotná účast na finálovém turnaji byla ale pro klub velkým úspěchem. „Prošli jsme dvěma kvalifikacemi, do Ivančic jsme navíc odjeli bez tří kluků. Bohužel jsme se nepotkali s ideální formou, ale být šestý v republice, to se počítá,“ řekl trenér Frýdku-Místku Radim Hustopecký.

Podle kouče týmu bylo v silách jeho svěřenců skončit na třetím nebo čtvrtém místě. „Je to škoda, ale už s tím nic neuděláme,“ uvedl Hustopecký.

Výsledek sice mohl být trochu lepší, jinak ale turnaj proběhl parádně. „Organizace byla super, atmosféra pohodová. Přijeli fanoušci i rodiče,“ dodal trenér mladších žáků Frýdku-Místku, kteří letos ve své soutěži skončili druzí za Kopřivnicí. „Se sezonou jsem spokojený. Kluci udělali pokrok, do starších žáků půjde silný ročník,“ uzavřel Hustopecký.

Tvorba webových stránek: Webklient