V minulých dnech proběhly tři minikempy v kategorii mladších žáků. Konaly se ve Frýdku-Místku, Novém Jičíně a Karviné.

V hale karvinského Baníku se kromě domácích házenkářů představili také hráči z Ostravy a Hlučína. Minikemp měl na starost bývalý reprezentant Jan Sobol, akce se však účastnili i trenéři z dalších oddílů. Brankáře si pak vzal na starost Martin Galia. 

„Bylo nás tady 18. Tři kluci z Hlučína, osm z Ostravy a zbytek z Karviné. Akce se povedla a budeme se v ní snažit pokračovat. Bylo vidět, že se minikemp klukům líbil a že si z něj hodně odnesli. Uvidíme, kam se posuneme příště,” prohlásil Sobol. 

V Novém Jičíně byli kromě domácích házenkářů ještě hráči z Kopřivnice, do Frýdku-Místku dorazili taky zástupci Polanky.

Akce proběhla za podpory Moravskoslezského kraje

Tvorba webových stránek: Webklient