Před pár dny se v Chrzánowě odehrál turnaj mladších žáků, kterého se zúčastnilo osm polských celků. A taky týmy Polanky a Kopřivnice.

Zejména Kopřivnici třídenní turnaj vyšel na výbornou a tým z města Tatry v silné konkurenci vyhrál. Základní skupinou Kopřivnice prošla bez zaváhání a v semifinále přehrála domácí Chrzánow. „Domácí byli houževnatí, hrálo se ve skvěléí atmosféře. My jsme ale od začátku diktovali tempo hry a zvítězili jsme 26:21,“ řekl spokojeně trenér Kopřivnice Tomáš Hývnar.

Ve finále si hráči Kopřivnice zopakovali souboj s Orawou, kterou porazili už ve skupině. Uspěli i tentokrát a po výhře 22:16 turnaj ovládli. „Měli jsme skvělou obranu, výborně chytal Michal Sedláček, který zneškodnil čtyři sedmičky. Taky jsme měli vysokou úspěšnost v zakončení,“ uvedl Hývnar. „Všichni hráči zaslouží obrovskou pochvalu za bojovnost, předvedenou hru a reprezentaci našeho klubu,“ dodal.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Michal Sedláček, nejlepším hráčem jeho spoluhráč Matěj Petráš.

Tvorba webových stránek: Webklient