Mladším žačkám Hrabůvky vyšel závěr podzimní části na jedničku. Po zásluze jsme je proto vyhlásili Týmem kola. 

Tým Hrabůvky si během víkendu připsal nejprve čtvrtou a pak i pátou výhru do tabulky. Porazil totiž jako Paskov (14:9), tak i Porubu (15:11). „Byl to poslední zápas, měli jsme velkou motivaci. Poruba je první, my jsme ale chtěli vyhrát a jsme rádi, že se nám to povedlo. Dobře jsme se na ně připravili,” pochválil svůj tým trenér Tomáš Bárta. 

Zápas s Paskovem byl pro Hrabůvku ideální šancí, jak dát prostor všem mladým hráčkám. „Mohli jsme prostřídat a pošetřit síly. Trošku jsme taktizovali, ale holky chtěly Porubu porazit,” usmál se Bárta, jehož plán dokonale vyšel. 

Výhra s Porubou, to se v Hrabůvce počítá. „Poruba je velké ostravské sportovní centrum, my jsme malý regionální oddíl. Ale oba se navzájem potřebujeme a rosteme spolu. V Porubě jsou naše bývalé holky a naše zápasy vždy provází rivalita. Jsme rádi, že jsme to zvládl,” dodal Bárta. 

Tvorba webových stránek: Webklient