Ve středu odstartoval kemp dívčích házenkářských nadějí v Nymburce. Vyrazily na něj i hráčky z Poruby a Bohumína.

Do Nymburka dorazilo šedesát starších žaček z celé republiky. „Byly vybrány podle toho, jak dopadly na testech,“ uvedla trenérka výběrového týmu Moravskoslezského kraje Klára Jandačová, kterou do Nymburka nepustila nemoc. Náš kraj tak místo ní zastupuje krajská manažerka Petra Zeleňaková.

Trenéři budou na kempu tvořit různé týmy, které si proti sobě zahrají i házenou. Trénovat se bude dvakrát denně, připravena je i regenerace. „Bude se trénovat v různých skupinách, holky si vyzkouší různá cvičení,“ řekla Klára Jandačová.

Minikemp odstartoval ve středu odpoledne a skončí sobotním obědem. Moravskoslezský kraj na něm zastupují Lucie Knotková, Michaela Kosztolányiová a Karolína Chudá z Poruby, ve výběru je i Sabina Kolečková z Bohumína.

Tvorba webových stránek: Webklient