Několik družstev z našeho kraje odjede o víkendu na Slovensko, kde odehrají další kola soutěží ČSPL a ČSL.

V sobotu 11. února pojedou mladší žačky z Hrabůvky obhajovat první místo na další turnaj ČSPL. Společně s karvinským Sokolem se utkají ve druhém kole se soupeřkami ze Slovenska a Polska, tentokrát na půdě družstva HK Slávie Partizánske.

V neděli 12. února odehrají mladší žáci Karviné a Kopřivnice své první kolo v soutěži ČSL v Žilině, kde porovnají své herní dovednosti s domácím celkem SMF Žilina, MŠK Považskou Bystricou a nováčkem turnaje – polským družstvem z Chrzanówa.

Ve stejný den odjíždějí družstva starších žáků Kopřivnice a Polanky na půdu vítěze předešlého kola ČSL – Považské Bystrice.

Foto: HCB Karviná

Akce proběhnou za podpory Moravskoslezského kraje

Tvorba webových stránek: Webklient